Volná místa

Asistentka ředitele/Office manager

Náplň práce:

           -          Vedení chodu kanceláře

-          Zajišťování a plánování programu ředitele (vedení agendy, organizace schůzek, diáře)

-          Organizace služebních cest ředitele

-          Agenda VIP klientů a partnerů

-          Běžná asistentská práce

-          Zajištění chodu kanceláře, správa kanceláře (úřady, pošta)

-          Kontroling, ticketing akcí a spolupráce s marketingovým oddělením

-          Nábor nových zaměstnanců

Očekáváme:

-          VŠ vzdělání

-          min. 2-3 roky praxe v administrativě (na pozici asistentky velkou výhodou)

-          dobrá znalost AJ nutná, jiný jazyk výhodou

-          dobrá znalost práce s PC (MS Office, Outlook)

-          rozhodnost  a samostatnost

-          flexibilita

-          výborné komunikační a organizační vlastnosti

-          ŘP sk. B

Nástup: IHNED

Místo výkonu práce: Türkova 5B, 149 00 Praha 4 - Chodov

V případě Vašeho zájmu o výše uvedenou pozici, nám zašlete Váš životopis a fotografii s motivačním dopisem na emailovou adresu blaskova@jvsgroup.cz. Do předmětu zprávy uveďte název pozice.

Kontaktní osoba: Mgr. Lucie Blašková

Účetní

-          Zpracování prvotní účetní agendy

-          Skladové hospodářství

-          Evidence smluv, honoráře, evidence majetku

-          Cestovní náhrady

-          Dohody o provedení práce

-          Pokladna

Očekáváme:

-          Vzdělání ekonomického směru (POUZE)

-          Minimálně 1 rok praxe v podvojném účetnictví

-          Znalost účetní a daňové legislativy

-          Znalost práce s MS Office (s důrazem na Excel, Premier)

-          Znalost angličtiny – komunikativní úroveň

-          ŘP skupiny B výhodou

V případě Vašeho zájmu o výše uvedenou pozici, nám zašlete Váš životopis s fotografii a motivační dopis na emailovou adresu blaskova@jvsgroup.cz. Do předmětu zprávy uveďte název pozice.

Marketingový specialista pro sociálních sítě

-        Rozvoj marketingové strategie v oblasti webových stránek a sociálních sítí

-        Tvorba obsahu pro sociální sítě a webové stránky

-        Plánování kampaní (internet, sociální sítě – Facebook, Instagram, Google AdWords)

-        Zajištění obsahové a designové správy webových stránek společnosti

-        Kompletní marketing sociálních sítí

-        Kreativní psaní příspěvků

-        Monitoring, průzkum trhu

Požadujeme:

-        Minimálně SŠ, ideálně bakalářské VŠ vzdělání

-        Výbornou a aktivní znalost prostředí sociálních sítí (Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Snapchat...)

-        Schopnost psát texty

-        Výbornou znalost práce na PC (Excel, Word, Power Point)

-        Pokročilou znalost AJ

-        Zkušenost se správou online kampaní

-        Dobré komunikační a organizační schopnosti

-        Samostatnost, zodpovědnost

-        Kreativita

-        Flexibilita

-        Nadšení pro práci

Nabízíme: různorodou práci na zajímavých projektech, přátelskou atmosféru, mladý kolektiv, prostor pro osobní růst, odpovídající finanční ohodnocení, zázemí stabilní společnosti

Nástup: možný ihned