Body worlds – datum zahájení v jednání

1. 12. 2020 00:00 - 31. 1. 2021 00:00
Výstaviště Brno, pavilon C

Informace

Omlouváme se všem návštěvníkům, výstava byla z důvodů COVID 19 krize zrušena.

 

Výstava o lidském těle Body Worlds

Tělo v pohybu z dílny zakladatele metody plastince Dr. Gunthera von Hagense je jedinečná výstava o lidském těle zaměřená na pohyb a zdraví, ale také na civilizační choroby, obezitu a samozřejmě kouření. Součástí výstavy je praktický nácvik první pomoci. Všichni návštěvníci si tak nacvičí život zachraňující dovednosti. Výstava vznikla v Evropě z těl evropských dobrovolných dárců, zcela tak vyhovuje současné evropské legislativě.

Výstava vás provede celým lidským tělem od hlavy až patě od kostí až po kůži a na názorných exponátech Vám objasní všechny souvislosti fungování celých tělních systémů i jednotlivých orgánů. Vyškolení medici v každé galerii podají návštěvníkům výklad a vše jim vysvětlí, protože sebelepší popisky nenahradí osobní výklad přizpůsobený věku i vzdělání návštěvníka.

Výstava je ideálním doplňkem výuky pro základní a střední školy. Pro školní skupiny jsou připraveny studijní materiály a především medik, který se jim bude po celou výstavu věnovat a provede je výstavou. Pro děti je navíc výstava doplněna dětskou stezkou, na které se dozvědí jednoduchým a hravým způsobem spoustu zajímavých informací a ještě po vyplnění hrací karty dostanou na konci výstavy zdravou odměnu.

Více informací

Místo konání
Výstaviště Brno, pavilon C

Pořadatel
JVS group

Adresa
Výstaviště 405/1, 603 00 Brno