Dita Von Teese – přesunuto z 7.4.2020

10. 5. 2021 20:00
Hudební divadlo Karlín
Dita Von Teese se vrací do Prahy se svou zcela novou show, která obklopí publikum třpytem a luxusem kabaretů 30. let

Informace

7.4. 2020 Hudební divadlo Karlín

Show Dity Von Teese se bude konat v novém termínu. Nyní jednáme o možnosti show přesunout na 10.05.2021 v rámci obnoveného evropského turné.
Všechny zakoupené vstupenky jsou stále platné.
Definitivně potvrzené datum Vám co nejdříve oznámíme.
Děkujeme za Vaši trpělivost!

Ve své nejnovější show Glamonatrix provede Dita Von Teese své publikum říší fantazie a to zdaleka nejen té erotické. Nádherné kostýmy poseté tisíci Swarovského krystalů, elegantní boty z dílny Christiana Louboutina a ikonické korzety stvořené přesně na smyslné křivky Ditina těla od proslulého mistra korzetů Mr.Pearla, to jsou atributy světové show, kterou Dita Von Teese oslňuje fanoušky po celém světě.

Nejnovější show Glamonatrix je fúzí zlaté éry Hollywoodu s nejnovější taneční scénou hýřící scénickými efekty, světly a opulentními kostýmy i kulisami. Dita své publikum zahrne třpytem a luxusem kabaretů 30. let včetně rozverné dívky v dortu, ve fetišisticky pojatém kostýmu zkrotí erotikou nabitou šelmu, osedlá obří rtěnku a s blýskavým bičem provede publikum cirkusovou manéží. Nebude chybět ani pro Ditu Von Teese již ikonická obří sklenice Martini, ovšem ve zcela novém podání. Navíc se během show k Ditě připojí i další velmi slavní umělci burlesky jako Dirty Martini a australská hvězda Zelia Rose.

Velkolepé vystoupení nejslavnější burleskní umělkyně světa Dity Von Teese poprvé naplní vzrušující atmosférou Hudební divadlo v Karlíně. Díky omezené kapacitě historického sálu divadla budou diváci mnohem blíže slavné umělkyni a mnohem více proto ocení její energii, dokonalé detaily jejího těla i třpytivých kostýmů. Navíc přední řady budou nahrazeny malými stolky s křesly a diváci budou moci při představení tak jako v luxusních kabaretech popíjet šampaňské.

 

Pro své největší fanoušky a obdivovatele nabídla Dita Von Teese osobní setkání.   

Vstupenky

07.04.2020
od 20:00
Hudební divadlo Karlín

Více informací

Místo
Hudební divadlo Karlín

Adresa
Křižíkova 283/10, 186 00 Karlín

Pořadatel
JVS GROUP


Web akce
www.jvsgroup.cz