top of page

Provozní technik/čka výstavního a zábavního centra

Brno, Česko

Pracovní úvazek:

Plný úvazek

Společnost JVS Group patří od roku 2000 mezi nejvýznamnější evropské producenty a promotéry mezinárodních výstav (Titanic, Bodies, Tutanchamon, Cosmos Discovery a mnoho dalších ...), koncertů světových hvězd (Kelly Family, Morricone, Hanz Zimmer, Dita von Teese ...), kulturních a vzdělávacích akcí, rodinných divadelních představení a eventů. JVS Group má v současnosti svoje pobočky na Slovensku, v Polsku, v Maďarsku a v Dubaji, působí tak na trhu s více než 80 miliony potenciálních návštěvníků. Její akce jsou však prezentovány i v mnoha dalších evropských i světových metropolích jako je Řím, Barcelona, Madrid, Lisabon, Riad, Budapešť, Varšava, Bratislava a další.

Požadujeme:

  • Manuální zručnost a technický rozhled,

  • Zájem o moderní technologie,

  • Zkušenosti s AV technologiemi, svícením (DMX, Artnet),

  • Znalost oboru elektrotechniky a elektromechaniky výhodou,

  • Schopnost číst a porozumět výkresové dokumentaci, která může být i v angličtině,

  • Školení dle NV 194/2022 Sb. výhodou,

  • Zodpovědnost a samostatnost,

  • Časovou flexibilitu – práce o víkendu nebo mimo provozní dobu zábavního centra,

  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) a ochotu cestovat,

  • Uživatelskou znalost práce na PC.

Náplň práce:

  • Zajištění oprav, údržby a revizí technologií rodinného zábavního centra,

  • Účast na instalacích a deinstalacích výstav,

  • Výpomoc při organizaci koncertů,

  • Řešení reklamací,

  • Reporting nadřízeným.

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení a benefity,

  • Prostor pro karierní růst,

  • Přátelskou atmosféru v mladém a kreativním kolektivu,

  • Zajímavé pracovní cesty do zahraničí (Španělsko, Dubaj, Saudská Arábie, Polsko, Velká Británie, …),

  • Zázemí stabilní společnosti,

  • Občerstvení na pracovišti,

  • Firemní notebook a mobil,

  • Multisport kartu.

Nástup: Ihned

V případě Vašeho zájmu o výše uvedenou pozici, nám zašlete Váš životopis a fotografii s motivačním dopisem.

bottom of page