Kdo jsme?

Společnost JVS Group patří od roku 2000 mezi nejvýznamnější promotéry ve střední a východní Evropě. Kromě koncertů světových hvězd a velkých firemních akcí pořádá především světové výstavy, jejichž cílem není jen návštěvníky pobavit, ale také jim předat nové poznatky a informace.

Díky světovým výstavám jako je Titanic, Body Exhibition,Tutanchamon, Mumie světa a Zlato Inků.Které firma JVS Group přivezla do České republiky, na Slovensko, do Polska a do Maďarska si vybudovala JVS GROUP velmi silnou pozici na trhu a stala se synonymem úspěšných a zároveň zajímavých výstav pro celou rodinu. Na všechny své výstavy JVS Group zve také studenty základních a středních škol, pro které jsou výstavy vhodným doplněním učiva.

V roce 2016 firma JVS Group sama vstoupila na světový trh velkých rodinných výstav a ve spolupráci s americkým muzeem a vzdělávacím centrem Cosmosphere postavila velkolepou výstavu Cosmos Discovery mapující pilotované kosmické lety od prvních snů o hvězdách až po současné i plánované mise do kosmu. S touto jedinečnou výstavou, která v Evropě nemá obdoby, JVS Group již oslovilo návštěvníky v Čechách, na Slovensku, v Portugalsku a Itálii.

Vedle velkých rodinných výstav firma JVS Group každoročně pořádá koncerty světových hvězd, jako jsou Ennio Morricone, Hans Zimmer, Mireille Mathieu, Lara Fabian, Paul Anka, Ringo Starr, Jean Michel Jarre, Bonie Tyler, Tonny Bennet a mnoho dalších, ale také baletní představení Royal Moscow Balletu a dětský Muzikál Máša a Medvěd.

V současné době má firma JVS Group stálé zastoupení na Slovensku v Polsku a Maďarsku.