Kdo jsme?

Společnost JVS Group patří od roku 2000 mezi největší evropské producenty a promotéry velkolepých výstav, koncertů světových hvězd, kulturních a vzdělávacích akcích a rodinných divadelních představení a show. 

JVS Group má v současnosti svoje pobočky na Slovensku, v Polsku, v Maďarsku a v Dubaji, působí tak na trhu s více než 80 miliony potenciálních návštěvníků. Její akce jsou však prezentovány i v mnoha dalších evropských i světových metropolích jako je Řím, Lisabon, Riad, Budapešť, Varšava, Bratislava a další. 

Výstavy pořádané JVS Group patří ke světové špičce a svým návštěvníkům přinášejí nové zážitky, historické souvislosti, zábavu i vzdělání. JVS Group navrhla, naprojektovala a realizovala největší světovou putovní výstavu o dobývání kosmu Cosmos Discovery, která sklízí úspěch po celém světě. 

JVS Group pořádá v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku proslulé světové výstavy jako jsou: Poklad Inků, Titanic, The Body Exhibition, Mumie světa nebo Tutanchamon. A do všech těchto zemí opakovaně přiváží koncerty světových hvězd jako byla Ennio Morricone, Ringo Starr, Mireille Mathieu, Hans Zimmer, Paul Anka, Tony Bennett, Anastacia, Suzanne Vega a mnoho dalších. JVS Group již mnoho let rovněž pořádá vánoční představení ruského baletu Royal Moscow Ballet nebo Moscow City Ballet. 

Díky své výstavní činnosti JVS Group dlouhodobě spolupracuje s Národním muzeem a Náprstkovým muzeem v Praze, se Západočeským muzeem v Plzni, s Moravským zemským muzeem a s Technickým muzeem v Brně, s Bratislavským hradem, s Přírodovědným muzeem v Budapešti, s muzeem Cosmosphere v USA, s Muzeo Oro del Peru v Peru, Muzeem Van Goga v Amsterodamu, s Přírodovědným muzeem v New Yorku, Kjotským Kiocera Art muzeem a Tokijským Fuji Art muzeem v Japonsku, Muzeem Andy Warhola v Pittsburghu, Muzeem Salvadora Dalího ve Figueres a Muzeem Pabla Picassa v Barceloně ve Španělsku a s mnoha dalšími uměleckými sbírkami a soukromými sběrateli.

Dvě desítky let praktických zkušeností udělaly z JVS Group odborníky na technické i bezpečnostní aspekty velkých výstav a koncertů. Tým odborníků JVS Group dokáže všechny akce perfektně přizpůsobit podmínkám i požadavkům jednotlivých zemí, měst i lokálním specifikacím výstavních prostor nebo koncertních hal. Jako součást všech těchto služeb JVS Group vždy poskytuje také jasnou marketingovou strategii, která konkrétní akci přinese úspěch u publika a vysokou návštěvnost.