top of page

po 18. 12.

|

Ostrava - Multifunkční aula Gong

GREGORIAN - OSTRAVA

Mistři středověkých chorálů Gregorian opět v Česku! Do České republiky se vrací super úspěšná skupina pěveckých mistrů, kteří svým jedinečným podáním dodávají středověkou atmosféru současným popovým hitům. V Česku vystoupí 16. a 17. 12. v Praze, 18.12. v Ostravě a 19.12. v Brně.

GREGORIAN - OSTRAVA
GREGORIAN - OSTRAVA

Čas a místo

18. 12. 2023 19:00 – 22:00

Ostrava - Multifunkční aula Gong, Ruská 2993, 703 00 Ostrava 3

O události

GREGORIAN The Best of World Tour - Pure Chants

Mistři středověkých chorálů GREGORIAN vyjíždějí na The Best of World Tour! Do České republiky se vrací super úspěšná skupina GREGORIAN - The Best of, World Tour - Pure Chants. Světové hity v podání jejich gregoriánského chorálu oslnily celý svět. Originální fúze středověkého gregoriánského chorálu a současné pop music a rocku nadchla miliony fanoušků po celém světě. Hned první projekt Franka Petersona, zakladatele slavných GREGORIAN, Enigma, obsadil první místa všech hitparád. A tento nový hudební trend předznamenal obrovský úspěch GREGORIAN. Skupina složená ze skvělých zpěváků, zahalených do mnišského roucha, zpívá ty největší světové popové i rockové hity ve středověkém aranžmá. Platinové desky a miliony nadšených diváků provází GREGORIAN téměř od jejich počátků. Nádherný zvuk mužského chorálového zpěvu s sebou přináší duchovní sílu i nečekanou moderní vášeň. Velkolepá multimediální show plná ohňů, projekcí a dalších efektů dělá z každého vystoupení doslova rituál. Hity Metallicy a Depeche Mode v podání GREGORIAN na koncertech pravidelně diváci oceňují standing ovation. GREGORIAN The Best of, World Tour - Pure Chants 2023 přinese skvělou atmosféru plnou scénických efektů, ohňů a světel, ale především nádherné hlasy GREGORIAN v nových aranžích, ale i hitech, které čeští fanoušci tak milují.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!

Sdílet událost

bottom of page