Pro Promotéry

JVS group

Společnost JVS Group je specialistou na tvorbu, design, výrobu a propagaci velkých mezinárodních výstav, koncertů světových hvězd, kulturních a vzdělávacích akcích a rodinných představení. Naše touringové výstavy patří ke světové špičce a svým návštěvníkům přinášejí zábavu i vzdělání. JVS Group navrhla, naprojektovala a realizovala největší světovou turingovou výstavu o dobývání kosmu Cosmos Discovery. Dále pořádala proslulé světové výstavy jako jsou: Poklad Inků, Titanic, The Body Exhibition, Mumie světa a Tutanchamon.

Již od roku 2000 pořádá JVS Group v České republice koncerty světových hvězd a velkolepé výstavy. Společnost se postupně rozšířila na Slovensko, do Polska a do Maďarska. Díky tomu JVS Group nyní působí na trhu s více než 65 miliony potenciálních návštěvníků.

Dvě desítky let praktických zkušeností udělaly z JVS Group odborníky na technické i bezpečnostní aspekty velkých výstav a koncertů. Tým odborníků JVS Group dokáže všechny akce perfektně přizpůsobit podmínkám i požadavkům jednotlivých zemí, měst i lokálním specifikacím výstavních prostor nebo koncertních hal. Jako součást všech těchto služeb JVS Group vždy poskytuje také jasnou marketingovou strategii, která konkrétní akci přinese úspěch u publika a vysokou návštěvnost.

poklad inků

Poklad Inků

cosmos discovery

Cosmos Discovery